» » Міжнародна науково-практична конференція викладачів та студентів «Стратегія розвитку економіки регіонів в умовах протидії викликам глобалізації»

Дата: 28-02-2013, 09:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! 22-23 квітня  2013 року на базі Кримського економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» (м. Сімферополь) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція викладачів та студентів «Стратегія розвитку економіки регіонів в умовах протидії викликам глобалізації».

Основні напрямки роботи конференції:

1. Глобалізація й регіоналізм: пошук оптимальних моделей економічної взаємодії.

2. Забезпечення інноваційної політики в Україні: сучасний стан і можливості її активізації.

3. Розвиток фінансово-кредитних відносин і обліково-аудиторської системи України.

4. Проблеми підготовки фахівців для кадрів економічного профілю.

5. Юридичні механізми забезпечення прав людини

Завантажити Переглянути онлайн