» » Першість ТНЕУ з футзалу серед працівників

Першість ТНЕУ з футзалу серед працівників

Дата: 28-02-2013, 12:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 27 лютого 2013 року у спортивному залі факультету банківського бізнесу (вул. Чехова, 8) проведено Першість ТНЕУ з футзалу серед працівників.

У змаганнях взяло  участь 8 збірних команд факультетів та допоміжних структур: ФМБМ, ФЕУ, ЮФ, ФББ, ФФ, ФКІТ, УНЕФ, служба охорони.

За результатами проведених змагань ПЕРШЕ місце виборола збірна команда факультету міжнародного бізнесу і менеджменту. Склад команди: Шевченко Андрій, Верцімага Андрій, Левчук Володимир, Гаргула Денис, Ліщинський Ігор, Мидло Степан, Перейма Сергій.

ДРУГЕ місце виборола збірна команда факультету економіки та управління. Склад команди: Булавинець Василь, Коцур Андрій, Кульматицький Юрій, Микитюк Петро, Островерхов Віктор, Шушпанов Павло, Щербяк Юрій, Яковишин Руслан.

ТРЕТЄ місце зайняла збірна команда юридичного факультету. Склад команди: Горба Віталій, Литвиненко Віктор, Олійничук Роман, Фрончко Володимир, Гуменюк Олег, Цимбалістий Тарас, Якубовський Роман.

Кращим воротарем турніру визнано – Островерхова Віктора (ФЕУ, кафедра управління персоналом і регіональної політики).

Кращий гравець турніру – Левчук Володимир (ФМБМ, кафедра спорту).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками грамотами та цінними призами.

Адміністрація та профспілковий комітет працівників ТНЕУ вітає всіх переможців, призерів та учасників змагань з перемогою!

tablicya-rezultatv.doc
Завантажити Переглянути онлайн