» » ІV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇН В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

Дата: 4-03-2013, 16:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги!

Відповідно Плану конференцій на 2013 рік Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (Наказ № 790 від 11.12.12 р.)  15–16 березня 2013 року проводиться ІV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇН В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ».

РОБОЧІ СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Тенденції економічного розвитку країн світу та регіонів.

2. Державне регулювання економічного розвитку країн світу.

3. Інтеграція України в міжнародні та регіональні угрупування.

4. Активізація зовнішньоекономічної діяльності країн.

5. Розвиток міжнародної інноваційної діяльності та науково-технологічного обміну.

6. Міжнародна інвестиційна діяльність.

7.Управління конкурентоспроможністю та стратегіями країн (галузей, компаній).

До участі в конференції запрошуються молоді вчені, аспіранти та студенти, які в своїх дослідженнях розглядають питання економічного розвитку країн у сучасних умовах, та інші зацікавлені особи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, французька.

Завантажити Переглянути онлайн