» » У ТНЕУ з робочим візитом побував Баженков Євген Володимирович

У ТНЕУ з робочим візитом побував Баженков Євген Володимирович

Дата: 1-03-2013, 16:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого березня 2013 року Тернопільський національний економічний університет відвідав з робочим візитом Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Євген Володимирович Баженков.

Голова комітету з фізичного виховання та спорту ознайомився зі спортивною матеріальною базою ТНЕУ, побував на тренуваннях університетських команд, поспілкувався зі студентами та тренерами Центру фізичної культури і спорту. Баженков Є. В. відвідав музей спорту Тернопільського національньго економічного університету,  де мав нагоду побачити спортивні нагороди, здобуті студентами університету на світових та всеукраїнських змаганнях.

У розмові з в.о. ректора ТНЕУ професором Крисоватим Андрієм Ігоровичем Євген Володимирович відзначив високий рівень професійної майстерності спортсменів нашого університету, цікавився проблемами вищого навчального закладу щодо якісної спортивної підготовки студентів, а також висловив побажання щодо подальшої співпраці.