» » Відбулась зустріч із Наталією Лазукою

Відбулась зустріч із Наталією Лазукою

Дата: 22-02-2013, 15:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди Міжнародного дня рідної мови 21 лютого на факультеті банківського бізнесу відбулась зустріч студентів ТНЕУ із відомою тернопільською журналісткою та поетесою Наталією Лазукою.

Вона презентувала свою нову поетичну збірку «Кохання[at]весна.net», написану у співавторстві із сестрою Любою Лазукою. Гостя читала присутнім власні поетичні рядки, а також вірші сестри. Крім того студенти переглянули цікавий відеопроект: на екрані демонстрували виставку картин тернопільської художниці Олесі Гудими під супровід віршів Наталії Лазуки.

Під кінець зустрічі майбутні банкіри мали можливість запитати поетесу та журналістку про все, що їх цікавило. У свою чергу Наталія Лазука надала вичерпні відповіді і побажала усім ніколи не полишати ті захоплення, які приносять душевне задоволення.