» » Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Міжнародна економіка у ХХІ столітті»

Дата: 6-03-2013, 11:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Оргкомітет запрошує Вас  взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Міжнародна економіка у ХХІ столітті», що відбудеться 28 – 29 березня 2013 р. в Тернопільському національному економічному університеті, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.

На конференцію запрошуються молоді науковці, аспіранти, слухачі магістратури, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій, банків, комерційних фірм та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції, віком до 35 років.

Звертаємось до Вас із проханням донести інформацію до всіх зацікавлених осіб, молодих науковців, які працюють над вказаними проблемами.

З детальнішою інформацією щодо наукового заходу Ви маєте змогу ознайомитись, завантаживши прикріплений файл.

byklet_ua.doc
Завантажити Переглянути онлайн