» » Круглий стіл «Шлях розвитку вітчизняного аудиту за 20 років»

Круглий стіл «Шлях розвитку вітчизняного аудиту за 20 років»

Дата: 11-03-2013, 09:51 | Автор: Кафедра аудиту, ревізії та контролінгу

Двадцять восьмого лютого 2013 року кафедрою аудиту, ревізії та контролінгу був проведений студентський круглий стіл на тему: «Шлях розвитку вітчизняного аудиту за 20 років», присвячений двадцятій річниці прийняття Закону України «Про аудиторську діяльність».

Відкрили засідання круглого столу із вступними словами доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Пушкар Михайло Семенович та кандидат економічних наук, викладач кафедри аудиту, ревізії та контролінгу, координатор круглого столу Щирба Ірина Маркіянівна. Вітаючи учасників Пушкар Михайло Семенович, відзначив актуальність питань, винесених для обговорення на даному науковому заході.

Передбачалась робота круглого столу у двох напрямах:

-сучасний стан аудиту та напрями його розвитку в Україні;

-дослідження процесу господарської діяльності аудиторами.

В рамках цих напрямів було обговорено такі питання:

-сучасний стан та перспективи розвитку аудиту в Україні;

-контроль якості аудиторських послуг в Україні;

-проблеми імплементації внутрішнього аудиту в практику вітчизняних підприємств;

-якість внутрішнього аудиту та способи її контролю;

-порівняльна характеристика зовнішнього і внутрішнього аудиту;

-екологічний аудит;

-проблеми автоматизації аудиту в Україні;

-дослідження процесу господарської діяльності аудитора під час аудиту готової продукції.

Однак, учасники круглого столу, окрім заявлених напрямів роботи, обговорили й питання становлення аудиту в Україні та світі та функціонування аудиту в Росії.

Заслухавши представлені доповіді, активно обговорювали проблемні та дискусійні питання викладачі кафедри аудиту, ревізії та контролінгу та кандидат економічних наук, доцент, заступник декана факультету обліку і аудиту Маслій Вадим Володимирович.

Слід відзначити, що у роботі круглого столу взяли участь не лише студенти факультету обліку і аудиту, а й факультету міжнародного бізнесу і менеджменту, економіки  та управління ТНЕУ.

Підсумовуючи доктор економічних наук, професор Пушкар Михайло Семенович ще раз відзначив актуальність питань, які обговорювались й відзначив кращі доповіді учасників круглого столу.

Усі студенти-учасники були нагороджені грамотами за активну участь у роботі наукового заходу.