До уваги науковців ЗУНУ!

Дата: 17-05-2022, 17:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п’ятницю, 20 травня 2022 року, об 11:00 год у залі засідань вченої ради відбудеться урочисте засідання науково-технічної ради ЗУНУ, присвячене Дню науки в Україні.

Порядок денний:
1. Вітальне слово ректора Андрія Крисоватого, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України.
2. Вітальне слово проректора з наукової роботи Зеновія-Михайла Задорожного, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України.
3. Оголошення наказу ректора «Про відзначення науковців Університету з нагоди Дня науки в Україні» та вручення пам’ятних подарунків, подяк і грамот працівникам університету, які отримали вагомі результати в організації наукової роботи.

На засідання запрошуються директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр, керівники та працівники наукових підрозділів, члени наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, професорсько-викладацький персонал, усі відзначені у наказі ректора університету: Наказ
Завантажити Переглянути онлайн

.