» » СТУДЕНТКА ТНЕУ ПОВЕРНУЛАСЯ З ПЕРЕМОГОЮ!

СТУДЕНТКА ТНЕУ ПОВЕРНУЛАСЯ З ПЕРЕМОГОЮ!

Дата: 12-03-2013, 11:37 | Автор: Кафедра фінансів

Студентка 5 курсу факультету фінансів Анна Марчук, яка навчається  за магістерською програмою «Управління місцевими фінансами», нагороджена Дипломом I ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит», що проводився на базі Національного університету державної податкової служби України (м. Ірпінь).

Загалом для участі у конкурсі було представлено 214 робіт зі всієї України. За результатами рецензування члени комісії відібрали 39 найкращих робіт із 33 навчальних закладів, а їх авторів було запрошено представляти свої напрацювання на підсумковій науково-практичній конференції, що проводилася 5-7 березня 2013 року у Національному університеті державної податкової служби України.

Тексти наукових робіт, презентації та виступи учасників оцінювали корифеї фінансової науки із провідних навчальних закладів України: Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного університету державної податкової служби України, Тернопільського національного економічного університету, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана», Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, Донецького національного університету, Донецького державного університету управління та ін.

За результатами конкурсу наша студентка отримала найбільшу кількість балів та відстояла честь ТНЕУ на всеукраїнському рівні. Щиро вітаємо Аню та її наукового керівника к.е.н., доцента Оксану Іванівну Тулай із перемогою. Бажаємо натхнення і нових наукових здобутків на славу університету!