» » Студенти ЗУНУ на Європейських університетських іграх

Студенти ЗУНУ на Європейських університетських іграх

Дата: 14-07-2022, 15:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 14 по 31 липня у м. Лодзь (Польща) відбуватимуться Європейські університетські ігри.  У змаганнях візьмуть участь 5000 студентів із 40 країн світу та 400 європейських університетів!

Українську збірну представлятимуть 234 студенти із 45 університетів України.  Змагатимуться у 16 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, водне поло, волейбол, волейбол пляжний, гандбол, дзюдо, карате, кікбоксинг, теніс настільний, тхеквондо, пляжний гандбол, футбол, футзал, шахи.

Студенти Західноукраїнського національного університету виступатимуть у двох видах спорту: волейбол (жінки) - під керівництвом тренера навчально-наукового центру студентського спорту ЗУНУ Людмили Чорненької; дзюдо - під керівництвом директора навчально-наукового центру студентського спорту ЗУНУ Романа Цикваса.

З детальною інформацію про Європейські Університетські Ігри 2022, українську збірну та про університети, які представляють Україну можна ознайомитись за посиланням: