» » Четвертий Міжнародний тиждень у ЗУНУ!

Четвертий Міжнародний тиждень у ЗУНУ!

Дата: 12-08-2022, 11:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Західноукраїнський національний університет анонсує проведення  Четвертого Міжнародного тижня «Міжнародні освітні та наукові комунікації в умовах війни».

Захід відбудеться з 6 по 9 вересня 2022. У час повномасштабної  війни, потрясіння та випробувань, важливо продовжувати працювати заради того, щоб Україна зберегла й розвинула свій освітній  і науковий потенціал.

Традиція проведення Міжнародного тижня започаткувалась у 2019 році. WUNU IW 2022 – це міжнародний  форум, де учасники презентуватимуть новітні дослідницькі  концепції, обмінюватимуться ідеями, розробками та програмами у всіх тематичних напрямах WUNU IW. Це змога розширити та зміцнити співпрацю між установами-партнерами в інтернаціональній проєктній діяльності, а також можливість для спілкування із колегами з різних країн та університетів світу!

Не упустіть можливість взяти участь у цій надзвичайній події!

програма
Завантажити Переглянути онлайн