» » У класичному університеті Тернополя відбудеться "Четвертий міжнародний тиждень"

У класичному університеті Тернополя відбудеться "Четвертий міжнародний тиждень"

Дата: 30-08-2022, 17:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Раді повідомити, що з 6 по 9 вересня 2022 року у Західноукраїнському національному університеті буде організований "Четвертий міжнародний тиждень".

Це унікальна можливість об’єднати учасників із різних країн та університетів світу та створити спільноту людей, які презентуватимуть новітні дослідницькі концепції, обмінюватимуться ідеями та розробками задля розширення та зміцнення співпраці між установами-партнерами у міжнародній проектній діяльності. Упродовж Міжнародного тижня кожен охочий зможе прослухати цікаві тематичні виступи справжніх фахівців своєї справи з найрізноманітніших сфер освіти й науки, відвідати майстер-класи, тренінги та міні-курси, а також стати активними учасниками дискусій. Цей неймовірний обмін досвідом допоможе науковцям перейняти від провідних університетів світу європейські стандарти та світові цінності, підтримуючи та впроваджуючи їх у своїх дослідженнях та збільшить коло міжнародних зв’язків. Студенти розширять свій кругозір, навчаючись у викладачів міжнародного класу, що дасть поштовх для захопливих дискусій в університетських колах.

Візьміть участь у Четвертому Міжнародному Тижні й станьте учасником цікавої події у класичному університеті Тернополя!