» » Міжнародний дискусійний клуб «Новий світ – нова візія»

Міжнародний дискусійний клуб «Новий світ – нова візія»

Дата: 5-09-2022, 16:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У вівторок, 6 вересня о 12.30 год у межах Четвертого Міжнародного тижня відбудеться Міжнародний дискусійний клуб «Новий світ – нова візія». Спікери: Окабе Йошігіко, д.е.н., проф., Університет Кобе Гакуїна (Японія), Президент Асоціації україністів Японії, іноземний член Національної академії аграрних наук України та Редуан Знагуй, професор Університету Париж ІІ та Університету Лілля, засновник і генеральний директор «Beyond Horizons – New Finance», колишній асоційований партнер «Ernst & Young», головний фінансовий директор «BNP Paribas – International Retail Banking», головний фінансовий директор «BNP Paribas – Wealth Management».

Долучайтеся до заходу у режимі онлайн. ZOOM-ідентифікатор: 971 005 0825 Пароль: 2022.