» » Відкрита міжнародна жива бібліотека «Нові підходи до перемовин: світовий досвід»

Дата: 7-09-2022, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

7 вересня о 14.00 відбудеться Відкрита міжнародна жива бібліотека «Нові підходи до перемовин: світовий досвід» у межах заходів ІV Міжнародного тижня в ЗУНУ.

Книга 1. Вплив системного підходу на ведення перемовин.

Спікер: Майке Сміт - юристка, системний коуч-тренер особистісного зростання у професії та відносинах, інтервізійний консультант для юристів та медіаторів, викладач НЛБА (Нідерланди).

Книга 2. Як використовувати поведінкові переваги в перемовинах.

Спікер: Ян ван Звітен - ректор Нідерландськлї бізнес-академії, професор, президент Міжнародної асоціації медіаторів, генеральний директор Нідерландського інституту менеджменту, Інституту психічного здоров'я та Нідерландського інституту здоров'я та ефективності. Медіатор, коуч, тренер (Нідерланди).

Книга 3. Перемовини як мистецтво.

Спікер: Таріель Сіхарулідзе - доктор PhD, доцент Державного університету Іллі (Тбілісі, Грузія), асоційований експерт Паризького навчально-наукового інституту переговорів IRENE (Франція) та ESSEC Business School, візитуючий професор Кіпрського міжнародного інституту менеджменту. Медіатор, тренер з перемовин (Грузія).

Колектив навчально-наукового інституту комунікацій запрошує долучитися до заходу у режимі онлайн::

Zoom ID: 971 005 0825 Passcode: 2022

Робочі мови: українська, англійська.