» » Зміцнення зв’язків НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем та кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління з міжнародними партнерами

Дата: 7-09-2022, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

8 вересня 2022 р. о 14.00 у рамках ІV Міжнародного тижня у ЗУНУ з метою зміцнення зв’язків НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем та кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління з міжнародними партнерами професор Анатолій Саченко проведе зустріч із колегами: проф. Джорджом Марковським (Державний університет Кеннесо, Джорджія, США), проф. Карстеном Вольффом (Університет прикладних наук і мистецтв, FH Дортмунд, Німеччина) та проф. Юргеном Зіком (Університет прикладних наук, HTW Berlin, Німеччина).

Офлайн участь: ауд. 11101

Онлайн участь: платформа ZOOM