» » Запрошуємо науковців взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Запрошуємо науковців взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Дата: 19-09-2022, 09:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо науковців взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Психосоціальні ресурси особистісного та соціального розвитку в епоху глобалізації», що відбудеться 4-5 листопада 2022 р. на базі соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.

Організатори: класичний університет Тернополя (кафедра психології та соціальної роботи), Заклад вищої освіти "Український католицький університет" (кафедра клінічної психології).

Участь у науковій зустрічі підтверджуватиметься іменним електронним сертифікатом, а матеріали роботи конференції будуть опубліковані в електронному збірнику доповідей її учасників.

Мови заходу: українська, англійська, польська, словацька.

Для професорів і закордонних гостей участь у конференції та опублікування тез є безкоштовними.