» » Відбудеться VІІ науково-практична конференція «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі»

Дата: 23-09-2022, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі VІІ науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі», яка відбудеться 21 жовтня 2022 року у Західноукраїнському національному університеті.

Адреса: м. Тернопіль, вул. Бережанська 4.

Реєстрація учасників: 21жовтня 2022 р. з 9:00 до 9:45 год.

Робота конференції здійснюватиметься за такими секціями та напрямами:

Секція 1. Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту організацій.

Секція 2. Публічне управління в Україні: проблеми становлення та розвитку.

Секція 3. Стратегічні напрямки управління людськими ресурсами в умовах нової економіки.

Секція 4. Посткризова реальність та діджиталізація економіки.

Секція 5. Підприємництво, логістика і торгівля в сучасних умовах.

Секція 6. Нові вектори розвитку маркетингу в Україні та світі.

Детальна інформація за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1OmIxY_WyAzEjYxLXiyzTM55Tdj9k2T2Q/edit?fbclid=IwAR3cytIzpsifBtU3ifbPW38_YWBr4t_uchQEB8191dgzjCtFobvEgoAjtMA