» » Онлайн-лекторій від Голови Національного банку!

Онлайн-лекторій від Голови Національного банку!

Дата: 23-09-2022, 12:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо викладачів та студентів класичного університету Тернополя взяти участь в онлайн-лекторії від Голови Національного банку Кирила Шевченка та членів правління НБУ!

Це унікальна нагода дізнатися із перших вуст про ті трансформації та виклики, які переживає економіка та фінансова система України під час повномасштабної війни, дізнатися секрети українського економічного дива, стійкості і життєздатності нашої фінансової системи, якими вже захоплюються представники іноземних центробанків і міжнародної спільноти фахівців.

Вже у понеділок, 26 вересня о 12:00 год з першою лекцією виступить Голова Національного банку України Кирило Шевченко. Час і теми наступних заходів учасники отримають на електронну пошту, яку вони вкажуть під час реєстрації.

У програмі передбачено 5 лекцій:

• - Монетарне фінансування – практика центральних банків та наслідки
  • - Регулювання банківського сектору під час війни
  • - Монетарна політика НБУ під час війни
  • - Валютна політика НБУ під час війни
  • - Робота готівкових та безготівкових платежів під час війни

Онлайн-лекторій – це можливість отримати гарні практичні знання, оцінити та усвідомити зміни, які зараз переживає фінансова система Україна на наших очах, поставити питання та отримати відповіді від керівництва НБУ.

Форма реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/hVsb0pC

Онлайн-лекторій триватиме до 5 жовтня 2022 року.

Долучайтеся! Кількість місць обмежена!