» » Відбудеться інтерактивна лекція «Перемовини як особливий вид комунікації»

Відбудеться інтерактивна лекція «Перемовини як особливий вид комунікації»

Дата: 3-10-2022, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

8 жовтня 2022 року у навчально-науковому інституті комунікацій Західноукраїнського національного університету відбудеться інтерактивна лекція «Перемовини як особливий вид комунікації» для магістрів спеціальності 053 «Психологія» міжнародної освітньо-професійної програми двох дипломів «Психологія перемовин та медіація» у межах академічного курсу «Основи перемовин».

Спікер - медіатор, міжнародний радник з медіації та управління конфліктами, адвокат, тренер з перемовин, викладач Олег Трибой.

На лекції слухачі ознайомляться з основними дефініціями теми, дізнаються про види та основні стратегії впливу під час ведення перемовин, роль перемовин як інструменту професійної діяльності.

Запрошуємо усіх, хто прагне професійного та особистісного розвитку, долучитися до команди навчально-наукового інституту комунікацій та отримати нові знання і навички від найкращих експертів світу.

Захід відбудеться о 09:35 год в онлайн-форматі (ID: 838 555 6160; код доступу: 092020).