» » Вітаємо студентів факультету міжнародного бізнесу та менеджменту!

Вітаємо студентів факультету міжнародного бізнесу та менеджменту!

Дата: 22-03-2013, 09:09 | Автор: Деканат ФМБМ

Студентки  факультету міжнародного бізнесу та менеджменту Думанська Наталія  та  Федор Леся (гр. МЗЕД-42)  нагороджені Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», що проводився на базі Харківського національного економічного університету.

Загалом для участі в конкурсі було представлено 265 робіт зі всієї України. За результатами рецензування було відібрано 60 найкращих робіт, а їх авторів було запрошено представляти свої напрацювання на підсумковій науковій конференції, що проводилася 13 березня 2013 року у Харківському національному економічному університеті.

За результатами конкурсу студентки нашого університет вибороли зі своєю роботою почесне друге місце.

Щиро вітаємо дівчат та їхнього наукового керівника к.е.н., доцента  Вікторію Анатоліївну Даниленко-Кульчицьку, бажаємо натхнення і подальших творчих успіхів в навчанні й науці.