» » Шановні студенти та викладачі ТНЕУ!

Шановні студенти та викладачі ТНЕУ!

Дата: 22-03-2013, 16:01 | Автор: Головний редактор газети Борис Марія

У березні 2013 року вийшов із друку спецвипуск газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ. Примірник газети присвячений Всеукраїнській науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації та ефективності функціонування банківської системи України», що була організована та проведена кафедрою банківської справи 19-20 березня 2013 року.

В газеті  міститься опис проведених наукових заходів гуртка «Банківський аналітик» та представлений фотозвіт його діяльності за останній рік плідної наукової роботи. Окрім цього, у даному випуску подано інтерв’ю з начальником Тернопільського відділення «Індустріалбанку» №1 Михасівом Ярославом Любомировичем щодо прогнозу фінансової стабільності та стану банківської системи України на 2013 рік. Також Ви зможете переглянути рейтинг найбільш надійних банків світу, що представлений в цікавій ілюстрованій формі. На дозвіллі пропонуємо Вам розгадати ребуси на економічну тематику.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом почитати спецвипуск нашої газети!

specvypusk.pdf
Завантажити Переглянути онлайн