» » Шановні студенти та викладачі ТНЕУ!

Шановні студенти та викладачі ТНЕУ!

Дата: 25-03-2013, 11:11 | Автор: Кафедра банківської справи

У березні 2013 року вийшов із друку новий примірник газети «Грошова парадигма» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

На шпальтах газети Ви маєте можливість ознайомитися з історією виникнення, місцем знаходження та функціонуванням на фінансовому ринку найбільших та найстійкіших банків світу, а також проаналізувати погляди вітчизняних експертів щодо впровадження нового законопроекту про оподаткування частини доходів фізичних осіб, отриманих у вигляді відсотків на поточні або депозитні банківські рахунки.

Крім того, у газеті Ви матимете змогу переглянути рейтинг 10 найкрасивіших купюр світу та дізнатися цікаві факти з історії грошей. На останній сторінці видання пропонуємо Вам прочитати грошовий гороскоп.

Отже, бажаю Вам хорошого настрою та приємних вражень від читання нашої газети!

gazeta_6.pdf
Завантажити Переглянути онлайн