» » Вітаємо учасника студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик» Павловича Василя!

Дата: 26-03-2013, 12:51 | Автор: Кафедра банківської справи

Студент факультету банківського бізнесу, учасник студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик» Павлович Василь взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування», що проводилася  18-20 березня на базі  Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Загалом у олімпіаді взяли участь 58 студентів із 36 провідних вищих навчальних закладів України.  У загальному заліку Василь посів 7 місце та здобув перемогу у номінації «За найкраще висвітлення актуальних проблем сучасного інвестування». Бажаємо успіхів і нових творчих здобутків!