» » Відбудеться засідання Науково-технічної ради ЗУНУ

Відбудеться засідання Науково-технічної ради ЗУНУ

Дата: 12-12-2022, 14:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвер, 15 грудня о 10:00 год відбудеться підсумкове засідання Науково-технічної ради з головних напрямів наукових досліджень Західноукраїнського національного університету.

У ході зустрічі будуть заслухані звіти директорів навчально-наукових інститутів, деканів факультетів, голови наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2022 рік,  звіти наукових керівників та відповідальних виконавців про завершені науково-дослідні роботи чи етапи робіт, які виконані за рахунок коштів загального фонду державного бюджету у 2022 році.

Запрошуються члени науково-технічної ради, декани факультетів та директори навчально-наукових інститутів.