Вийшла з друку монографія

Дата: 11-04-2013, 13:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Авторами монографії є завідуючий кафедрою банківської справи, доктор економічних наук, професор Дзюблюк Олександр Валерійович та кандидат економічних наук, доцент кафедри банківської справи Галіцейська Юлія Миколаївна.

У монографії обґрунтовано теоретичні засади формування ресурсної політики банків, визначено поняття ресурсної політики, обґрунтовано її цілі, елементи та особливості реалізації в умовах ринкових трансформацій в економіці. Також розроблено методичні основи її практичної реалізації в сучасних умовах ринкової трансформації.

Розглянуто практичні аспекти формування банківських ресурсів в Україні в процесі реалізації ресурсної політики. Запропоновано концепцію формування і реалізації ресурсної політики банків як основу досягнення стратегічних цілей ресурсної політики.

Розраховано на фахівців економіки та фінансів, науково-педагогічного складу вищих навчальних закладів, студентів, аспірантів і практичних працівників банківських та фінансових установ.