ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 11-04-2013, 14:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шістнадцятого квітня 2013 року в читальному залі бібліотеки ТНЕУ відбудеться круглий стіл на тему «Міжнародні фінансові ринки та перспективи розвитку фондового ринку України» організований спільно кафедрою банківського менеджменту та обліку ТНЕУ, студентським науковим гуртком «Банківські менеджери» та Тернопільською філією TeleTRADE.

Запрошуємо усіх бажаючих.

Програма заходу:
9.30 – 9.55 – реєстрація;
10.00 – 10.15 – вітальне слово;
10.15 – 12.30 – висвітлення та обговорення доповідей;
12.30 – 13.00 – підведення підсумків.

Доповідачі:
ПІДГУРСЬКИЙ Євген Олександрович – фінансовий консультант Тернопільської філії TeleTRADE,тема доповіді «Міжнародні фінансові ринки: фондові, валютні, товарні»;

ВАКУЛІЧ Олександра Віталіївна –трейдер валютного ринку, член студентського наукового гуртка «Банківські менеджери», тема доповіді «Провідні світові тренди з позиції розвитку країн Європи та Америки»;

НОВОСЯДЛИЙ Олександр Олександрович – менеджер інвестиційних продуктів компанії MasterBrok, на тему «Перспективи розвитку фондового ринку України»