» » Конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук Inholland

Дата: 14-04-2023, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів економічних спеціальностей, які навчаються за програмами, орієнтованими на міжнародну економічну діяльність, взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання у І семестрі 2023-24н.р. в Університеті прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди).

Конкурс організовується у межах реалізації проєкту академічної мобільності ERASMUS+ KA107.

Усі необхідні документи потрібно подати онлайн до 18 квітня 2023 року (перелік документів і додаткова інформація знаходиться нижче)

Документи (скановані копії) подаються в електронному вигляді за адресою: mev@wunu.edu.ua (у темі повідомлення вказати: «Участь у конкурсному відборі на семестрове навчання»).

Детальну інформацію можна отримати на кафедрі міжнародних економічних відносин (а. 1412, корпус № 1, тел.47-50-75).

Про час роботи відбіркової комісії буде повідомлено додатково.

zavantazhennja-2023.pdf
Завантажити Переглянути онлайн