» » III Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні, економіко-правові та фінансові виклики в умовах глобальних трансформацій»

Дата: 1-05-2023, 12:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, Закарпатський навчально-науковий інститут Західноукраїнського національного університету разом із міжнародними партнерами-організаторами запрошують охочих взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальні, економіко-правові та фінансові виклики в умовах глобальних трансформацій», яка відбудеться 19-20 травня 2023 року.

Конференція відбудеться у змішаному форматі на базі Закарпатського навчально-наукового інституту. Адреса: вул. Верховинська, 89, м. Свалява, Закарпатська обл.

Напрями роботи конференції:

1. 1. Актуальні проблеми розвитку країн та регіонів у сучасній системі міжнародних відносин.
  2. 2. Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку.
  3. 3. Дипломатія в умовах глобальної невизначеності: нові виклики та пріоритети.
  4. 4. Міжнародні інтеграційні процеси: сучасні цінності та тенденції.
  5. 5. Міжнародна та національна безпека: теоретичні та прикладні аспекти.
  6. 6. Геоекономічний простір у параметрах глобалізації.
  7. 7. Актуальні проблеми розвитку фінансових систем.
  8. 8. Міжнародна інформація та суспільні комунікації: сучасні тенденції та стратегії розвитку.
  9. 9. Парадигма сталого розвитку: глобальний та національний виміри.
  10. 10. Україна в умовах сучасних цивілізаційних змін: соціальні, економіко-правові та фінансові виклики.
  11. 11. Культурна дипломатія: тандем мистецтва та політики.
  12. 12. Спеціальна тема «Євроінтеграція та післявоєнне відновлення України».

Робочі мови: українська, англійська, мови держав учасників.

Форми участі: виступ, доповідь, тези, участь у дискусіях, повідомлення.

Формат роботи: офлайн та онлайн.

Посилання на реєстраційну форму:

За детальнішою інформацією щодо участі у конференції телефонуйте за номером: +380 (50) 524-50-73.