» » ІI Міжнародна науково-практична конференція «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри»

Дата: 11-05-2023, 16:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету спільно з Національною спілкою посередництва і примирення та Головним управлінням національної поліції в Тернопільській області запрошують науковців і практиків, викладачів та студентів, усіх охочих взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри», яка відбудеться 26-27 травня 2023 року.

Співорганізатори заходу: Нідерландська бізнес-академія (Нідерланди), Варміно-Мазурський університет (філія в Ельку, Польща), Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія), Університет Шеперд (США), Університет штату Арізона (США), Католицький університет Сан-Антоніо (Іспанія), Університет Туріба (Латвія), Університет Матея Бела (Словаччина), Міжнародна асоціація медіації (Нідерланди), Центр глобального зв’язку (США), Клуб перемовин (Велика Британія), Асоціація медіаторів Грузії (Грузія), Міжнародна асоціація навчання та дослідження перемовин INTRA (міжнародна мережа).

Метою конференції є посилення результативності й практичного поглиблення співпраці із національними та зарубіжними закладами вищої освіти, органами державної влади, громадськими організаціями у науково-практичній сфері, пов’язаній з вивченням найкращих комунікативних практик у сучасному глобалізованому світі, розвитку напряму ненасильницького спілкування, новими векторами кооперації з досвідченими вітчизняними та зарубіжними партнерами у сфері перемовин, медіації і культури толерантної взаємодії, удосконалення та збагачення магістерських програм, створених в межах проєкту MEDIATS.

Напрями роботи:

• науково-практична платформа 1. Міжнародне партнерство та комунікації в сучасному глобалізованому світі;
  • науково-практична платформа 2. Теорія та практика ведення політичних, дипломатичних, військових, торговельних і кризових перемовин;
  • науково-практична платформа 3. Інститут медіації: українські реалії та зарубіжний досвід;
  • науково-практична платформа 4. Психологічні та правові засади культури толерантної взаємодії.

Програму науково-практичних платформ продовжать дискусійні панелі. Експертами дискусійних панелей виступлять вітчизняні та іноземні науковці і практики з 25 країн світу.

Робочі мови – українська, англійська, польська.

Детальна інформація в інформаційному листі.