» » Срібло на фінальних змаганнях XVIII літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд

Дата: 22-05-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

6-21 травня у м.Хмельницький проходили фінальні змагання XVIII літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд.

У груповому етапі студентки Західноукраїнського національного університету здобули три перемоги над командами з Івано-Франківська, Чернівців та Рівного, у півфіналі змагань здолали команду Чернігова та вийшли у фінал.

Спортсменки вибороли  срібні нагороди.

Вітаємо наших дівчат із вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів.

Також під час універсіади відбулося вручення нагород кращим гравцям, серед яких були представниці ЗУНУ.

У номінації  «Кращий нападник» перемогла Валерія Дрьомова, у номінації «Краща зв'язуюча» -  Діана Голод.

Тренери – Людмила Чорненька та Андрій Чорненький.