» » Можливості міжнародної співпраці для науково-педагогічних працівників

Можливості міжнародної співпраці для науково-педагогічних працівників

Дата: 12-06-2023, 11:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повіслянський університет, Польща, запрошує науково-педагогічних працівників Західноукраїнського національного університету до співпраці у створенні пропозиції та проведенні відкритих загально університетських лекцій. Ця ініціатива має на меті створити платформу для обміну знаннями та досвідом із різноманітною аудиторією як онлайн, так і офлайн.

На 2023/2024 навчальний рік заплановані університетські відкриті лекції, які охоплюють низку цікавих тем, зокрема:

• - підприємництво;
  • - зміцнення здоров’я та освіта здоров’я;
  • - права людини в 21 столітті;
  • - оздоровчий туризм;
  • - соціальне та медичне страхування;
  • - маркетинг в інтернеті;
  • - створення бізнес-плану;
  • - методи ефективного управління командою;
  • - бізнес-комунікації;
  • - роль ЗМІ в сучасному світі.

Ці лекції дадуть можливість поділитися своїми знаннями, досвідом і дослідженнями зі студентами різних спеціальностей. Для забезпечення доступності, зустрічі будуть проводитися із використанням платформи MS Teams. Окрім того, ті хто зацікавлений і має право викладати офлайн отримають грант Erasmus+. Кожен курс повинен складатися з 15 або 30 навчальних годин, залежно від уподобань залучених викладачів.

Хто зацікавився пропозицією повинен підготувати CV та звернутися у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 29 червня 2023 року.