» » Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

Дата: 19-06-2023, 10:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17-18 червня у м. Івано-Франківськ відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, в якому успішно виступили студенти Західноукраїнського національного університету.

Студентка соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ - Анастасія Мазурок стала переможницею у метанні диску, а також виборола бронзу у штовханні ядра. Володимир Мироняк (ВСП «ФКЕПІТ») – срібло у метанні молота.

Андрій Кравець (СГФ) посів 2 місце у штовханні ядра та 2 місце метанні диску. Олександр Сеньків (ФКІТ) - 4 місце в метанні молота та 5 місце в метанні диска. Остап Кур’євич (ВСП «ФКЕПІТ») - 6 місце в метанні молота.

Тренер - старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту ЗУНУ Василь Яковів.

Пишаємося студентами класичного університету Тернополя та бажаємо їм нових перемог!