Онлайн-школа EU Study Days-2023

Дата: 11-08-2023, 14:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів та аспірантів Західноукраїнського національного університету стати учасниками онлайн-школи EU Study Days-2023!

Вимоги:

- бути студентом або студенткою останнього курсу бакалаврату, навчатися у магістратурі українських закладів вищої освіти денної форми або в аспірантурі будь-якої форми навчання;

- вік від 18 до 25 років;

- володіти англійською мовою на рівні В2/С1. Організатори можуть провести співбесіду для перевірки мовного рівня;

-  мотивація до отримання знань та розширення світогляду, активна участь у громадському та студентському житті, інтерес до європейської інтеграції.

Важливо, що у програмі можуть брати участь лише ті особи, які не були слухачами програм EU Study Days попередніх років.

Якщо ви цікавитеся Європейським Союзом, хочете дізнатися більше про відносини України та ЄС, знайти нових друзів і однодумців, не гайте часу!

Заявка для студентів й аспірантів: https://bit.ly/eustudydays_students

Заповнюйте та приєднуйтеся до слухачів онлайн-школи EU Study Days-2023!