» » Підготовка до складання Кембриджських іспитів у ЗУНУ!

Підготовка до складання Кембриджських іспитів у ЗУНУ!

Дата: 12-09-2023, 14:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підготовки до складання Кембриджських іспитів FCE (First Certificate in English) на рівень В2 та PET (Preliminary English Test) на рівень В1 навчально-науковим центром з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету оголошується набір школярів, студентів  та викладачів  на інтенсивні курси з вивчення англійської мови.

Якщо слухачі центру іноземних мов ЗУНУ успішно напишуть екзамен, то отримають відповідні міжнародні сертифікати без обмеженого терміну дії, визнані у Великобританії, США, Канаді та більшості країн світу.

Усі охочі можуть надіслати до 12 жовтня 2023 року на електронну адресу центру іноземних мов ЗУНУ (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:

- прізвище, ім’я, по батькові ;

- сфера діяльності (учень, студент або працівник);

- іноземна мова, яку обираєте;

- мобільний телефон;

За додатковою інформацією звертатися у навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ЗУНУ за адресою:  Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, каб. 3303), тел.: (0352) 47-50-50*13-148 або 067-708-73-29; e-mail: centrinozmov@wunu.edu.ua