» » Стажування для студентів в Університеті Туріба!

Стажування для студентів в Університеті Туріба!

Дата: 12-01-2024, 14:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах реалізації проєкту «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/CLIMAN 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP (програма Еразмус+), до консорціуму якого входить Західноукраїнський національний університет, упродовж 3-17 березня 2024 р. організовується стажування для студентів на базі Університету Туріба, Латвія.

Запрошуємо студентів класичного університету Тернополя, які навчаються за спеціальностями «Агрономія», «Екологічна безпека та охорона навколишнього середовища», «Транспортні технології» та цікавляться заходами пов’язані зі сталим управлінням й пом’якшенням наслідків зміни клімату, сталим розвитком і сталим підприємництвом, взяти участь у стажуванні.

Усім охочим потрібно до 19 січня 2024 р. підготувати резюме англійською мовою і звернутися у відділ міжнародних зв’язків для отримання детальної інформації (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222).