» » Заключний акорд Шевченківських днів

Заключний акорд Шевченківських днів

Дата: 14-03-2014, 16:01 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Тарас Шевченко. З цим іменем сьогодні у світі ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, той, хто перечитає "Кобзаря", не зможе уявити своєї долі без Шевченка.

Тернопільський національний економічний університет сформував багатий цикл заходів щодо відзначення 200-річчя з дня народження великого Кобзаря. Студентська молодь на чолі з ректором А.І. Крисоватим долучалася до флеш-мобу «ТНЕУ з Кобзарем у серці», літературного марафону «Нетлінне Тарасове слово»,  інтелектуальної гри «Заповітне слово Кобзаря», години поезії «Шевченко мовами світу» та інших. Заключним акордом у цьому яскравому калейдоскопі стала літературно - музична композиція «Великий син великого народу», що відбулася 13 березня у виставковій залі університету. Своє мистецтво дарували: ансамбль бандуристів «Калинове намисто»,  народний вокальний ансамбль «Галичанка», вокалісти Тетяна Шарган, Сергій Лещук, Павло Тютюнник.  Поезію Кобзаря майстерно читали: Інна Дричик, Олександра Струмчинська, Оксана Журавель, творчий колектив факультету фінансів. Дійство вели Оксана Балуцька та Юрій Дзюла.