» » Перше засідання студентського Парламенту

Перше засідання студентського Парламенту

Дата: 18-03-2014, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 березня 2014 року відбулося перше засідання новоствореного органу студентського самоврядування – Парламенту.

На зібранні були присутні представники молодіжних організацій ТНЕУ, профкому та проректор з науково-педагогічної роботи Василь Ярославович Брич.

Засідання розпочав голова студентського профкому Антон Михайлович Шевчук.

Метою зібрання було обрання керівного складу Парламенту, обговорення Положення «Про студентський парламент ТНЕУ» та питання збору заяв на поселення в гуртожиток на наступний навчальний рік .

Василь Ярославович Брич сказав, що керівництво університету готове підтримати ініціативи студентського самоврядування та пишається активною молоддю ТНЕУ.

Відкритим голосуванням було обрано керівництво Парламенту. Президентом став студент факультету обліку і аудиту Павло Дмитрович  Бич, віце-президентом ?  студентка факультету фінансів Олена Романівна Баховська, секретарем – студентка факультету міжнародного бізнесу і менеджменту Тетяна Мацько.

Вітаємо наших студентів і бажаємо креативності, виваженості та мудрих рішень!