» » Оголошено конкурс серед студентів ТНЕУ для відбору на семестрове навчання у Польщі

Дата: 24-03-2014, 16:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Українсько-польська програма Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина оголошує конкурс серед студентів ТНЕУ для відбору на семестрове навчання у 2014-2015 н.р. в одному з провідних ВНЗ-партнерів ТНЕУ з Республіки Польща:

• Вроцлавський економічний університет (м. Вроцлав);
  • Ґданський університет (м. Ґданськ);
  • Катовіцький економічний університет (м. Kатовіце);
  • Краківський економічний університет (м. Краків);
  • Познанський економічний університет (м. Познань);
  • Лодзький університет (м. Лодзь).

Зацікавлених осіб просимо подавати координатору Українсько-польської програми Мачузі Р. І. або у сектор міжнародної мобільності ННІМЕВ необхідний комплект документів:

заява встановленого зразка, копія індивідуального навчального плану, CV, копія закордонного паспорта (при наявності).

Прийом документів буде проводитися до 18 квітня 2014 року.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу можна отримати у координатора Українсько-польської програми Мачуги Р. І. (1 корп., а.1414, моб. 097 501 45 27, 099 757 59 21; e-mail: roman.machuga@wunu.edu.ua) або керівника сектора міжнародної мобільності ННІМЕВ Сохацької Т. В. (1 корп., а. 1208, моб. 067 998 64 84; e-mail: ims[at]wunu.edu.ua.).