» » Наталя Козак отримала диплом ІІ ступеня на ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Дата: 25-03-2014, 09:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Наталя Козак  –  студентка четвертого курсу факультету економіки та управління, групи УПЕП-42 брала участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у м. Полтава (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент, О.П. Дяків).

За словами Наталі: «…участь у конкурсі брали представники 18 вузів України. Учасників та гостей зустріли у дружній, привітній атмосфері, усім охочим була запропонована екскурсія містом. Наступного дня розпочався конкурс наукових робіт. Після захисту робіт, ми отримали багато приємних вражень, мали змогу знайти нових друзів з інших вузів України. Підведення підсумків олімпіади закінчилося для студентів нагородженням дипломами».

Студентка висловлює щиру подяку науковому керівнику Ользі Петрівні Дяків та доценту Дмитру Георгійовичу Шушпанову за інтенсивну підготовку до участі у конкурсі.