» » Участь ТНЕУ у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна-2011»

Участь ТНЕУ у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна-2011»

Дата: 31-08-2011, 10:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 16-19 серпня 2011 року делегація із Тернопільського національного економічного університету взяла участь у регіональній експозиції Тернопільської області в рамках загальнодержавної виставкової акції « Барвиста Україна-2011» , що проводилась у Національному комплексі « Експоцентр Україна» в м. Києві.
На виставці були представлені розробки вчених ТНЕУ з економічної тематики у вигляді ґрунтовних монографічних досліджень, підручників, навчальних посібників, а також інноваційні розробки в галузі інформаційних технологій, а саме: « Система екологічного контролю» , « Прилад для ідентифікації голосового нерва» , « Система автоматичної генерації тестів для контролю знань» , « Система комп’ ютерного розпізнавання облич» , « Безпровідна сенсорна мережа підвищеної надійності» , « Мережевий прикладний процесор» .
      Відвідувачі з великою цікавістю оглядали експозицію виставки університету.
За підсумками виставки Тернопільський національний економічний університет був відзначений Дипломом Національного комплексу « Експоцентр Україна» .