» » Вітаємо переможців змагань з аеробіки!

Вітаємо переможців змагань з аеробіки!

Дата: 2-12-2014, 15:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 7-9 листопада 2014 року збірна команда ТНЕУ брала участь у Чемпіонаті України серед ВНЗ зі спортивної аеробіки   у м. Суми. Одна із команд нашого вищого навчального закладу виборола IVмісце у категорії фанк аеробіка. Склад команди: Федчишин Олександр Вадимович (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Дмитрук Тетяна Сергіївна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Ризванюк Богдан  Олегович (ФББ), Логін Ірина  Ігорівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Мушинський Роман Миколайович (ФФ), Савуляк  Зоряна  Орестівна (ФББ), Будиловська Сніжана Вячеславівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Гула  Роман Іванович (ФКІТ), тренер центру фізичної культури та спорту ТНЕУ – Клименко Алла Василівна.

20-22 листопада 2014 року збірна команда ТНЕУ брала участь у Кубку України зі спортивної аеробіки у м. Києві, де команда з фанк аеробіки посіла ІІІ місце! Склад команди: Федчишин Олександр Вадимович (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Дмитрук Тетяна Сергіївна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Ризванюк Богдан  Олегович (ФББ), Логін Ірина  Ігорівна  (ННІМЕВ ім. Бю Д. Гаврилишина), Мушинський Роман Миколайович (ФФ), Савуляк  Зоряна  Орестівна (ФББ), Будиловська Сніжана Вячеславівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Гула  Роман Іванович (ФКІТ). Студенти підтвердили звання кандидатів у майстри спорту України. Зараз дівчата й хлопці готуються до Чемпіонату України, який відбудеться у березені-квітні 2015 року (м. Київ), тренер центру фізичної культури та спорту ТНЕУ – Клименко Алла Василівна.

28 листопада 2014 року у місті Тернополя відбувся Чемпіонат Тернопільської області зі спортивної аеробіки. Студенти ТНЕУ (58 учасників) разом із тренерами центру фізичної культури та спорту Клименко Аллою Василівною й Терновою Іриною Михайлівною взяли участь у чемпіонаті.

Пропонуємо Вашій увазі результати змагань:

У категорії аеро-денс серед ВНЗ: 3 місце – збірна команда ТНЕУ 2 (Сенів Мар’яна Ігорівна (ЮФ), Ковальковська Катерина Сергіївна (ФКІТ), Швайко Маргарита Володимирівна (ФЕУ), Зубик Ірина Леонідівна (ФББ), Драбик Софія Петрівна (ФББ), Копкіна Катерина Віталіївна (ФЕУ); 2 місце – збірна ТНПУ ім. В. Гнатюка; 1 місце – збірна команда ТНЕУ 1 (Дужа Наталя Іванівна (ЮФ) Загорська  Ірина Олександрівна (ЮФ), Дубчак  Мар'яна Мирославівна (ФББ) Пяткіна Вікторія Григорівна (ФББ), Колодій Юлія Андріївна (ФФ), Белко Аліна Андріївна (ФФ), Слободян Анастасія Юріївна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Білоус Віта Іванівна(ФФ).

У категорії аеро-степ серед ВНЗ:  3 місце – збірна команда ТНЕУ 2 (Верблян Анастасія Володимирівна (ЮФ), Решетник Богдана Аленівна (ЮФ), Борис Наталія Тарасівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Забіяка Вікторія Вікторівна (ФФ), Насірова Таміла Фаіківна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Салик Яна Богданівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Тустановська Анастасія Миколаївна (ФФ), Гвоздовська Марина Олександрівна (ФФ); 2 місце – ТНПУ ім. В. Гнатюка, 1 місце – збірна команда ТНЕУ 1 (Загорська  Ірина Олександрівна (ЮФ), Дужа Наталя Іванівна (ЮФ), Яковчук Інна Андріївна (ФФ), Марунько Ольга Миколаївна (ФФ), Сенетела Надія Юліянівна (ФФ), Сень Зоряна Василівна(ЮФ), Пяткіна Вікторія Григорівна (ФББ), Дубчак  Маряна Мирославівна(ФББ).

У категорії фанк аеробіка: 4 місце – збірна команда ТНЕУ 4 (Лотоцька Анна Андріївна (ННІМЕВ ім. б. Д. Гаврилишина), Николишин Марія Володимирівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Волинець Ірина Петрівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Келічава Марія Василівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Грищенко Катерина Олександрівна (ННІМЕВ ім. б. Д. Гаврилишина), Бойчук Олег Іванович (ФЕУ), Небесний Ігор Васильович (ФКІТ), Небесний Олег Васильович (ФКІТ). 3 місце – збірна команда ТНЕУ 3 (Крупка Віта Ігорівна (ФОА), Шокола Олена Андріївна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Мосійчук Олена Вікторівна (ФКІТ), Липовецька Наталія Олегівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Любарська Інна Вікторівна (ФКІТ), Данилюк Анна Олегівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Артемук Сергій Ігорович (ФАЕМ), Ткачук Валерій Володимирович (ФББ); 2 місце – збірна команда ТНЕУ 2 (Короленко Катерина Іванівна (ФЕУ), Залізняк Валентина Миколаївна (ФББ), Мартиновська Ілона Михайлівна (ННІМЕВ ім. б. Д. Гаврилишина), Бабій Вікторія Валеріївна (ФФ), Половищак Тереза Михайлівна (ФЕУ), Кумпаненко Наталя Сергіївна (ЮФ), Сушко Віталія Андріївна (ФЕУ), Третяк Марія Андріївна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина); 1 місце – ТНЕУ 1 (Федчишин Олександр Вадимович (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Дмитрук Тетяна Сергіївна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Ризванюк Богдан  Олегович (ФББ), Логін Ірина  Ігорівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Мушинський Роман Миколайович (ФФ), Савуляк  Зоряна  Орестівна (ФББ), Будиловська Сніжана Вячеславівна (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Гула  Роман Іванович (ФКІТ).