Андріївські вечорниці на ФББ

Дата: 16-12-2014, 15:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тринадцятого грудня 2014 року – особливий день, який вирізняється багатством подій: першокурсники пройшли «бойове хрещення» сесією, третьокурсники досягнули золотої середини у навчанні, а церковна спільнота вшановує пам'ять святого апостола Андрія Первозванного. З давніх-давен в Україні святкували Андріївські вечорниці, саме тому студенти факультету банківського бізнесу вирішили продовжити дотримання традицій та організувати такі гуляння.

Дійство відбувалося у виставковій залі музею «Історії грошей», де панувала колоритна українська атмосфера із гучними співаннями та веселими забавляннями.

П'ять студентських команд брали участь у п’яти конкурсах, однак у перервах кожен учасник міг індивідуально проявити себе, взявши участь у «Андріївському лото», де мали можливість отримати цінні подарунки. Закінчилось святкуванням визначенням переможця. Хоча команди і набрали різну кількість балів, але все-таки перемогла дружба.