» » «SMS-ка від ТНЕУ» - другий випуск!

«SMS-ка від ТНЕУ» - другий випуск!

Дата: 29-12-2014, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги усіх ініціативних, активних, креативних, цілеспрямованих й цікавих студентів та працівників Тернопільського національного економічного університету. В ефір вийшов другий випуск програми «SMS-ка від ТНЕУ». Цього разу ведучі, Оксана Кічак та Юрій Дзюла, спілкувалися у рубриці «Наживо» з першим проректором М. І. Шинкариком. Микола Іванович розповів про свої юнацькі мрії та плани, погляди на життя.

Також слухачі мали можливість дізнатися найцікавіші новини із життя університету, поринути в історію, насолодитися ліричними музичними композиціями від творчих колективів вищого навчального закладу.

Запрошуємо усіх долучитися до підготовки «SMS-ки від ТНЕУ»! Ми чекаємо на Ваші пропозиції та ідеї. Стань другом «SMS-ки»!

Програма виходить у ефір щосуботи об 11.00 год на радіохвилі  101,1 FM «УХ-радіо».

Обговорюйте програму,  давайте свої пропозиції, замовляйте улюблені пісенні композиції на Інтернет-сторінці програми «SMS-ка від ТНЕУ» в соціальній мережі «Вконтакті» https://.com/club82953520.

Телефон для довідок  097 988 86 46 – Алла Іванівна

До уваги тих, хто не мав можливості прослухати програму в прямому ефірі. У Вас є нагода прослухати «SMS-ку від ТНЕУ»