«СМС-ка від ТНЕУ»

Дата: 5-03-2015, 11:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Якщо ти юний душею, любиш музику, креативний у роботі, цікавий співрозмовник, лідер у житті, маєш багато друзів, хочеш навчатися в університеті, сприймаєш світ по-особливому, ця програма – для тебе!

«СМС-ка від ТНЕУ» – Сучасна Молодіжна Студентська креативна авторська радіопрограма від Талановитих Наполегливих Енергійних Успішних

Пропонуємо усім бажаючим прослухати цикл радіопрограм Тернопільського національного економічного університету «СМС-ка від ТНЕУ». Веселі й креативні ведучі Юрій Дзюла та Оксанка Кічак розкажуть Вам про новини вищого навчального закладу, привітають з днем народження іменинників, зазирнуть в історичне минуле університету, а також поспілкуються з цікавими особистостями ТНЕУ.

Програма 3 УХ радіо

Програма 4