» » Інтелектуальна гра «Відомий і невідомий Шевченко»

Інтелектуальна гра «Відомий і невідомий Шевченко»

Дата: 12-03-2015, 14:25 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Одинадцятого березня у світлиці  ТНЕУ відбулася інтелектуальна гра «Відомий і невідомий Шевченко» між студентами-шевченкознавцями нашого університету. Захід організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання. Дві команди учасників, «Неофіти» та «Шевченкові діти», продемонстрували ґрунтовні знання із життя та творчості великого Кобзаря, давши відповідь практично на усі запитання гри. У поетичних хвилинках майстерне читання віршів Т. Шевченка продемонстрували студентка факультету фінансів Іванна Герман та студентка ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Олена Сосульська. Пісенні композиції присутнім подарували студент факультету комп’ютерних інформаційних технологій Павло Тютюнник та  студент юридичного факультету Владислав Вальків.

Зрештою, з відривом усього в один бал, перемогла команда «Шевченкові діти», а саме: Луців Михайло (ФББ), Рожко Надія (ФЕУ), Савончак Вікторія (ЮФ), Цьома Олег (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Яцків Соломія (ФКІТ).

Усі учасники інтелектуальної гри отримали солодкі подарунки від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ (голова – Антон Шевчук), а переможці– запрошення від в.о. директора  Тернопільського обласного академічного драматичного театру ім. Т.Ш. Шевченка Бориса Репки на ряд вистав до театру.

Члени журі інтелектуальної гри – доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Гавліч Ірина Богданівна, завідувач сектору організаційно-масової роботи Собчак Наталія Михайлівна та методист відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ Островська Зоряна Зотіківна – висловили свої позитивні враження від високого рівня знань студентів та вручили учасникам грамоти від імені ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого.

Провела інтелектуальну гру Оксана Кічак.