» » Відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук

Дата: 18-03-2015, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо студента Тернопільського національного економічного університету, призера ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук Сергія Володимировича Матвійчука.

Сергій посів друге місце у галузі «Педагогічна та вікова психологія», виступаючи з доповіддю на тему: «Формування психологічної готовності майбутніх соціальних працівників до колекційної роботи з підлітками».

Дякуємо науковому керівнику Матвійчука С.В., кандидату психологічних наук, доценту Сергію Костянтиновичу Шандруку за ґрунтовну підготовку студента, підтримку у презентації роботи і вітаємо з перемогою!