» » «Я гордий тим, що українець зроду…»

«Я гордий тим, що українець зроду…»

Дата: 19-03-2015, 16:26 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ організував конкурс між студентами  університету  на кращий твір-роздум «Я гордий тим, що українець зроду…».  Вісімнадцятого березня 2015 року було проведено підсумки конкурсу та нагородження кращих.

Перемогла у конкурсі робота студентки факультету економіки і управління Плюти Вікторії.

Друге місце  отримав твір-роздум  студентки коледжу економіки, права та інформаційних технологій ННІІОТ ТНЕУ Чухрай Надії.

Третє місце зайняв твір-роздум студента коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Мудрика Романа.

Усі учасники  були відзначені дипломами ректора ТНЕУ  А.І. Крисоватого та подарунками від первинної профспілкової організації студентів університету.

До слова, кращі роботи конкурсу будуть надруковані у другому номері музично-літературного альманаху університету «Мистецька хвиля».