» » «Життя людини – найвища цінність»

«Життя людини – найвища цінність»

Дата: 19-03-2015, 16:44 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Вісімнадцятого березня у рамках ІІІ-го фестивалю духовної творчості «Дорога до істини», який організовує колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ,  в університетській світлиці відбулася зустріч студентів  з капеланом міжнародного  руху «Подружні зустрічі», отцем парафії Святого Йосафата у Тернополі Андрієм Пиптиком. Тема зустрічі: «Життя людини –найвища цінність».

У затишній атмосфері  студенти отримали духовні поради щодо життєвих цінностей, посту, людської гідності, мистецтва молитви. Отець Андрій закликав молодих людей молитися за свою долю, слідувати Божим заповідям. Радо відповів на запитання присутніх.

На завершення зустрічі студенти та працівники нашого університету спільно помолилися за мир і спокій в Україні. Духовному наставнику було вручено подяку від ректора університету А. І. Крисоватого.