» » Тренінг для студентів заочної формі навчання: спеціальність «Адміністративний менеджмент»

Дата: 20-03-2015, 10:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Надзвичайно вдалим експериментом виявилося запровадження у минулому році стажування для студентів заочної форми навчання, підсумком якого є публічний захист результатів комплексного фахового тренінгу зі спеціальності.

На факультеті державного управління слухачі магістерської програми заочної форми навчання спеціальності «Адміністративний менеджмент» представили результати тренінгу зі спеціальності. Модератором заходу виступив доктор економічних наук, професор кафедри державного і муніципального управління Григорій Монастирський.

Упродовж тренінгу слухачі магістратури набували вмінь і навичок вирішення різних аналітичних та практичних завдань, пов’язаних із виконанням професійних функцій у сфері адміністративної діяльності.

Участь у заході взяли декан факультету державного управління, кандидат економічних наук, доцент Олег Тимофійович Іващук та колектив кафедри державного і муніципального управління.

Тренінг зі спеціальності передбачав виконання завдань, які імітують діяльність менеджера з адміністративної діяльності в конкретній організації. Студенти груп АДМз-51 та АДМз-52 працювали у трьох командах. Одна з них моделювала систему управління та функціонування ПАТ «Поділля Скло», друга презентувала імітаційний проект фабрики ялинкових прикрас «Різдвяна казка», третя представила модель управління діагностичним центром «МЕДІС».

У рамках роботи студенти опанували практичні навички управлінської діяльності за такими блоками:

1. Регламентація діяльності організації;

2. Внутрішньо-організаційне забезпечення діяльності організації;

3. Взаємодія організації із зовнішнім  середовищем.

Використання тренінгових технологій у підготовці сучасних менеджерів — ефективний метод поєднання навчального та практичного компонентів, дієва форма прояву особистих здібностей в умовах командної роботи. Для успішної реалізації цих технологій на факультеті державного управління заплановано створення віртуальної лабораторії адміністративного менеджменту.