» » Науковий семінар «Обліково-аналітичне забезпечення агробізнесу України в умовах сучасних викликів»

Дата: 20-03-2015, 11:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вісімнадцятого березня 2015 року з ініціативи студентського наукового гуртка кафедри обліку і правового забезпечення агропромислового виробництва «Учні Луки Пачолі» факультету аграрної економіки і менеджменту відбувся науковий семінар «Обліково-аналітичне забезпечення агробізнесу України в умовах сучасних викликів».

У заході взяли участь заступник декана з наукової роботи факультету аграрної економіки і менеджменту, д.е.н. Петро Романович Пуцентейло, викладач кафедри обліку і правового забезпечення агропромислового виробництва Юлія Євгенівна Горішна, голова студентського наукового товариства факультету Сніжана Радик, студенти факультету аграрної економіки і менеджменту і студенти факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету.

Відкрив засідання доктор економічних наук, професор кафедри Петро Романович Пуцентейло. Науковець зазначив, що недаремно студентський науковий гурток носить ім’я «батька» бухгалтерського обліку. Адже пошук молодих науковців постійно триває і збагачується новими відкриттями.

Робота наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» організована у двох напрямах: студенти 1-3 курсів займаються теоретичними питаннями, а студенти 4-5 курсу – прикладними аспектами дослідження проблем обліково-аналітичного характеру.

Упродовж роботи наукового семінару виступили: Сніжана Радик (група ОАПВ-41), Вікторія Мельник (група ОАПВ-31), Олена Вашкевич (група ОПЗ-11), Ірина Баран (група ОПЗ-21), Наталя Добровольська (група ОАПВ-31), Наталя Женіч (група ЕДПР-51), Володимир Бойчук (група ОП-41), Тарас Кушнір (група ОП-41).

Після виступів учасники наукового семінару підбили підсумки. На завершення Сніжана Радик повідомила інформацію про підготовку студентської конференції присвяченої дню науки в університеті, 15 квітня 2015 року.